72% попуст на пакет по избор: ботокс третман + шишање или ботокс третман + фенирање во фризерско козметичко студио Васе во вредност од 1400 ден. по цена од 390 ден.

РАСПРОДАДЕНО

72% попуст на пакет по избор: ботокс третман + шишање или ботокс третман + фенирање во фризерско козметичко студио Васе во вредност од 1400 ден. по цена од 390 ден.

Цена

390 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,400 ден.

Попуст

72%

Заштеда

1,010 ден.

Купени : 3

 • Митрополит Теодосиј Гологанов 149-2/8 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 3085 808; 077 544 729

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 12:00 - 20:00 Саб: 10:00 - 20:00Нед: 10:00 - 17:00

Добивате

Третман по избор:

 • Ботокс третман + шишање
 • Ботокс третман + фенирање

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.11.2018 до 31.01.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за жени

Опис

Дозволете професионалниот тим на студио Васе да се погрижи за изгледот на Вашата коса!

Услуги кои ги нуди салонот:

 • шминка
 • стајлинг на коса
 • масажа
 • третман на лице
 • маникир
 • педикир
 • депилација на цело тело
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ