Екслузивен и квалитетен подарок за сечиј вкус! Купон од 79 ден. со кој добивате до 30% попуст на ексклузивна кожна галантерија, чанти, каиши, ракавици и футроли во АРТ ШОП

Купени: 18

 • Градски Трговски Центар (златарска улица)

  Одведи ме таму

  070 300 309

  art93mk@gmail.com

 • ул. Св. Кирил и Методиј бр. 52 Б локал 1 (веднаш до влезот на ЕУ Инфо центарот), 1000 Скопје

  Одведи ме таму

  02 5115 161

  art93mk@gmail.com

Добивате

Купон од 79 ден. со кој добивате:

 • 20% до 30% попуст на чанти, каиши, ракавици
 • 25% попуст на футроли за картици
 • 20% попуст на цела останата колекција

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.01.2019 до 31.03.2019
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на АРТ ШОП
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Арт Шоп е ексклузивен застапник на Бугарската фирма АРТ-93 и како дел од нивниот ланец од над 70 продавници во Бугарија и пошироко се и двете продавници во Скопје. 

Во својот богат асортиман ви нуди убедливо најголем избор на елегантни и спортски, машки и женски каиши, паричници, ракавици, чанти и уникатни рачни изработки од природна кожа за Вашиот дом. 

Купете за вас или израдувајте некого со уникатен подарок!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.