Патување за паметење во Ноември! До 64% попуст на 2 или 3 ноќевања со појадок и вечера во двокреветна соба за 2 лица + wellness во Hotel Szary Residence 3* во близина на Краков, Полска

Цена од

8246 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

21700 ден.

Попуст

62%

Заштеда

13454 ден.
 • Szary Residence, Parkurowa, Michałowice, Poland

  Одведи ме таму

  +48 12 306 51 00, +48 533 455 141

  recepcja@szaryresidence.pl

Добивате

Опции на понудата:

2 НВ ноќевања за 2 лица 21,700 ден. (350 еур)
8,246 ден. (133 еур)
3 НВ ноќевања за 2 лица 32,550 ден. (525 еур)
11,879 ден. (192 еур)

Во цената е вклучено:

 • Појадок на Шведска маса
 • Вечера: стартер, супа, салата + главно јадење + десерт
 • Бесплатно користење на 1 час сауна и џакузи
 • Бесплатно користење на спортска сала, паркинг, Wi-Fi, кафе и чај, пешкири и можност за пешачење до шталите 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.11.2019 до 01.12.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби
 • Предрезервацијата е можна само на следниот линк: recepcja@szaryresidence.pl
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Можна е измена и откажување на потврдена резервација во рок од 5 дена пред пристигнувањето
 • Доколку не го искористите купонот до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Бесплатен престој за деца од 0-3 години
 • Пријавување од 14:00 часот, одјавување пред 12:00 часот
 • Понудата не важи за следните датуми:
 • 16-19.10.2019
 • 23-26.10.2019
 • 21-23.11.2019

Опис

Hotel Szary Residence 3* е сместено во Михашовице, на 10 километри од стариот град Краков. Престојот овозможува мир и релаксација на нашите гости во висок стандард и блиску до природата - шуми, ливади, коњи и свеж воздух - е нашата мисија и страст.
На пространа и убаво уредена парцела до комплескот и Ресторан Сари, се наоѓа КЈК Сзари (Клуб за јавање на коњи), Грил Хаус, игралиште со трамболина, па дури и наша мала шума.
Постојат многу атракции, како што се јавање коњи (деца и возрасни, професионално и аматерско возење), теретана и лична обука, сауна, џакузи, лов на богатство, стрелаштво и дегустација на вино и сирење. Во нашата понуда за групи имаме и други атракции.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.