Уживајте во кралска масажа на 51% попуст! Ексклузивна масажа со 4 раце (две терапевтки истовремено) во салон Весна Висаж во вредност од 1200 ден. по цена од 590 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Уживајте во кралска масажа на 51% попуст! Ексклузивна масажа со 4 раце (две терапевтки истовремено) во салон Весна Висаж во вредност од 1200 ден. по цена од 590 ден.

Цена

590 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,200 ден.

Попуст

51%

Заштеда

610 ден.

Купени : 9

 • Лептокарија, над Комерцијална Банка Влез 2, Кат 2, Стан 19

 • 070 498 751

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 13:00 - 21:00 Саб-Нед: 13:00 - 21:00

Добивате

Кралска масажа со 4 раце (две терапевтки истовремено)

 • Времетраење: 30 мин.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.10.2017 до 30.11.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Едно лице може да купи повеќе купони
 • Понудата е наменета и за мажи и за жени
 • За презакажување на резервиран термин потребно е да го контактирате салонот 24 часа однапред
 • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.

Опис

Ослободете се од стресот и уживајте.

Кралската масажа има двојно посилен ефект од обичната масажа, помага за целосно опуштање, се користи против умор и напнатост, се подобрува циркулацијата на телото и главата, помага против главоболка, напнатост и хроничен стрес.

Кралска масажа со 4 раце

Тоа е масажа со која се постигнува максимално опуштање. Со нејзина помош се подобрува циркулацијата, се подигнува расположението, се подобрува концентрацијата, се забрзува метаболизмот, а во исто време со нејзина помош се исфрла насобраната течност во масните ткива.
Два терапевта истовремено влијаат на опуштање на левата и десната страна на телото. На овој начин циркулацијата е урамнотежена од двете страни на телото, а оптоварувањето на срцето е сведено на минимум. На тој начин обезбедувате длабока релаксација на телото и духот.
Дозволете му на професионалниот тим од салон "Весна Висаж" да ви помогне во ослободувањето од стресот и да ви овозможи повторно да бидете исполнети со позитивна енергија.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ