Уникатен подарок изработен со внимание и љубов! 50% попуст на сина кутија за подарок: термос-шише, орео колачиња, лабело за усни и тегличка со љубовни пораки од Креатива во вредност од 2100 ден. по цена од 1050 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Уникатен подарок изработен со внимание и љубов! 50% попуст на сина кутија за подарок: термос-шише, орео колачиња, лабело за усни и тегличка со љубовни пораки од Креатива во вредност од 2100 ден. по цена од 1050 ден.

Цена

1,050 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,100 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1,050 ден.

Добивате

Сина кутија за подарок

 • термос-шише 
 • орео колачиња
 • лабело за усни и
 • тегличка со љубовни пораки

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.05.2018 до 15.06.2018
 • Откако ќе го купите купонот потребно е да го испратите на емаилот kkreativaa@gmail.com заедно со количината на производот и вашите податоци за достава: име и презиме, адреса и телефонски број
 • Доставата изнесува 130 ден. и се плаќа при прием на пратката
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата пропаѓаат и не можат да бидат рефундирани

Опис

Креатива е онлајн продавница за уникатно и рачно изработени подароци за секоја прилика. Роденден, годишница, Валентајн или некоја друга прилика збогатете ја со подароци од нашиот креативен тим. Нашите производи се достапни само онлајн, може да ги погледнете на нашиот Instagram профл или на нашата веб-страна.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.