50% попуст на кутивче со порака и мотив по избор од Креатива во вредност од 120 ден. по цена од 60 ден.

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на кутивче со порака и мотив по избор од Креатива во вредност од 120 ден. по цена од 60 ден.

Цена

60 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

120 ден.

Попуст

50%

Заштеда

60 ден.

Добивате

Кутивче со порака по избор и мотив по избор

*потребна е нарачка од минимум 5 парчиња, односно да купите 5 купони


Услови

  • Купонот може да се искористи од 28.05.2018 до 16.06.2018
  • Откако ќе го купите купонот потребно е да го испратите на емаилот kkreativaa@gmail.com заедно со количината на производот и вашите податоци за достава: име и презиме, адреса и телефонски број
  • Потребна е нарачка од минимум 5 парчиња, односно да купите 5 купони
  • За да ги видите сите достапни модели, контактирајте ја компанијата на емаил
  • Доставата изнесува 130 ден. и се плаќа при прием на пратката
  • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата пропаѓаат и не можат да бидат рефундирани

Опис

Креатива е онлајн продавница за уникатно и рачно изработени подароци за секоја прилика. Роденден, годишница, Валентајн или некоја друга прилика збогатете ја со подароци од нашиот креативен тим. Нашите производи се достапни само онлајн, може да ги погледнете на нашиот Instagram профл или на нашата веб-страна.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.