49% попуст на детска играчка - сет градежни блокови Куче 1/18 од брендот KORBO + бесплатна достава во Скопје од Креативни Деца во вредност од 359 ден. по цена од 180 ден.

Вредност

359 ден.

Попуст

49%

Заштеда

179 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

| Остануваат: 56

 • Аминта трети бр 54 (Аурис)

  Одведи ме таму

  02 2770 220 / 078 279 945

  sales@univel.com.mk

Добивате

Сет градежни блокови Куче од брендот KORBO

 • 18 делови
 • Играчката е наменета за деца над 3 години

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.12.2018 до 30.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да се подигне од просториите на Auris (Аминта трети бр 54)
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Бесплатна достава (само за реон на Скопје, за во Македонија се доплаќа зависно од градот)
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Опис

KORBO не е обична играчка! KORBO е специјална креативна играчка со која најмалите ги учат основните механички принципи притоа развивајки ја имагинацијата и креативноста. На овој начин
кај децата се инспирира логичното размислување, изработувајки свои механизми од првото делче до последното ротационо тркало.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.