69% попуст на креативнa работилницa на англиски јазик за деца од предшколска возраст од Star DT во вредност од 800 ден. по цена од 250 ден.

Цена

250 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

69%

Заштеда

550 ден.

 • 11 Октомври бр.25 12 спрат (во зградата на пораншено ZOIL)

  Одведи ме таму

  070 322 203

Добивате

Kреативнa работилницa на англиски јазик за деца од предшколска возраст од Star DT (предшколска возраст) 

 • Интензитет: 2 пати по 60 минути
 • Време на одржување на часовите: понеделник (17.00 часот) и среда (18.00 часот)
 • Локација: Центар, зградата на поранешен ЗОИЛ

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.02.2020 до 05.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За сите дополнителни информации контактирајте ги Стар ДТ на телефон или е-mail
 • Веднаш по купувањето на купонот потребно е да се јавите за закажување на место во групата
 • Време на одржување на часовите: понеделник (17.00 часот) и среда (18.00 часот)
 • Купонот важи само за еден месец

Опис

Драги другарчиња!

Бидете дел од креативните работилници кои веќе четврта година успешно ги реализираме со дечиња на возраст од 3-6 години. Преку многу игра, забава, креации, песнички ги правиме првите почетоци во учењето на латиничните букви и воопшто не штедиме на пластелин, волница, боички и тесто, бомбончиња, монистра и многу други интересни нешта. Сето ова ни служи за креативно изучување на англискиот јазик.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.