29% попуст на Red one крем колонска вода од Cosmos Hair Shop

390 ден.

275 ден.

 • Ул. Кеј 13ти Ноември бр 2, ГТЦ приземје (спроти сендвичара Нино)

  Одведи ме таму

  078399873

  new_cosmoss@live.com

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Најдобра 3 во 1 комбинација за после бричење која содржи:

 • алкохол да ја смири кожата
 • крем за хидратација на кожата 
 • колонска вода да остави долготраен свеж мирис

* Jа заштитува кожата од удари од брич и иритација и и дава здрав и свеж изглед

 Има 6 видови:

 • fresh (зелена)
 • extreme( crven)
 • gold (црно златен)
 • silver (црно сребрен)
 • revitalizing (портокалов)
 • sport (син)

* Разликата помеѓу нив е само мирисот

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 13.02.2019 до 30.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.