7 ја следат оваа компанија


- 21%

Крем за стилизирање на коса 120 мл.

1890 ден.

1490 ден.

Шифра:

10024

Опис

Пакување: во стаклена тегла 120 мл.
Лесна за употреба формула која извонредно делува на сите типови коса. Ја храни и природно ја контролира косата.
Со препознатлив Morgan’s мирис на бергамот, јасмин, сандалово дрво и пачули.
Пакуван во стаклена тегла која целосно се рециклира.

Употреба: ставете малку крем меѓу дланките и нанесете го врз измиена коса од коренот кон врвот на влакното и стилизирајте во саканата форма.

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2500 денари
  • За испорака под таа сума се доплаќаат 165 ден. за достава
  • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на тел: 071397080 ; 070323124
  • Види ја продавницата на ""Morgan's Macedonia овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Една од најстарите компании за производство на козметика за коса во Англија и во светот - Morgan’s Pomade е основана во 1873 година. Над една милијарда тегли од оригиналната Morgan’s помада се продадени ширум светот. 

Се гордееме со нашите висококвалитетни, луксузни производи за коса и убавина за чие производство ги користиме најдобрите состојки и најновите технологии. 
Нашиот асортиман ги опфаќа професионалните берберски ретро производи и секогаш популарните производи за потемнување на коса. Од 1970-тите години наваму, MORGAN’S го прошири својот асортиман со формулирање на производи за стилизирање на коса и шампони. Во последниве години, женските креми за раце и лице на MORGAN’S стануваат многу популарни. 

Мажите ширум светот го избираат MORGAN’S за да постигнат класичен, елегантен и неверојатен изглед кој никогаш не излегува од мода.
Денес MORGAN’S POMADE ги дистрибуира своите производи во повеќе од 50 земји во светот меѓу кои и во Македонија.
Овластен дистрибутер за Македонија: ТРАМА-ИМПЕКС ДООЕЛ Скопје

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.