11 ја следат оваа компанија


Крема од полжав Snail Cream Fleur's од Hemani

250 ден.

Преостанато време

Опис

Внимателно комбинирана крема од природни маслени екстракти кои имаат навлажнувачки ефект на кожата. Наменет е за отстранување на лузни, намалување на брчки, чистење на мртвите клетки на површината на кожата.

Со редовна употреба вашата кожа станува помека, побела и поблескава!

За сите типови кожа, за секојдневна употреба! Само за надворешна употреба.

Пакување: 80 грама + подарок сапун како додаток на кремата!

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 700 денари.
  • Време потребно за достава во Скопје: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
  • Време потребно за достава низ Македонија: 5 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 078 388 898, 078 325 798
  • Види ја продавницата на "Пантерфарм" овде 
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Пантерфарм е компанија која од 2007 година работи во областа на фармацијата. Посветени сме на промовирање здравје, нудејќи широк спектар на високо квалитетни хранливи производи и природна козметика, достапни за секого. Искористете го и Вие совршенството на природата и помогнете му на Вашиот организам на здрав начин да ги надмине предизвиците на секојдневието.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.