- 34%

До 35% попуст на крема за стапала по избор

250 ден.

165 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

1
 • Бул. Партизански одреди бр.82/2 лок. 25 (трговски центар Антико, Карпош 4)

  Одведи ме таму

  078 431 411

  melsgroup@mail.com

Опции на понудата:

Крема за испукани стапала 250 ден. 165 ден.
Крема за омекнување на стапала 250 ден. 165 ден.
Крема за ексфолијација на стапала 290 ден. 189 ден.

Опис

Крем за испукани стапала со какао путер

Кремот за испукани стапала со какао путер е произведен за да го поттикне активниот процес на обновување на кожата, стимулирајќи брз и природен регенерациски процес на сувата и испукана кожа околу петите. Го спречува пукањето на петите, ја омекнува кожата, оставајќи ја мека и нежна. Содржи шеа путер,купуасу какао, алое вера, пантенол, витамин Ц и Е, уреа 5% кои овозможуваат беспрекорно потхранување и регенерирање на сувата и оштетна кожа.

Крем за омекнување на кожата на стапалата со овес и алое вера

Смирувачки крем со висока регенерирачка моќ за сите типови кожа на стапалата. Ја прави кожата мека и нежна. Делува на местата каде има сува атопична кожа и го смирува црвенилото. Уникатната формула содржи масло од семка од маруула, што овозможува потхранување, ревитализирање и омекнување на кожата, дури за 30% повеќе од арганово масло, алантоин, екстракт од овес, шеа путер, витамин Ц и Е. Редовната употреба овозможува
меки и негувани стапала.

Крем за ексфолијација на стапалата со овошни киселини и внатрешност на бисерна школка

Интензивен крем за ексфолијација направен од овошни киселини и внатрешноста на бисерна школка. Крем со висока регенеративна моќ за сите типови кожа. Ја прави кожата на стапалата мека и нежна. Делува на местата каде има сува атопична кожа и ја смирува кожата, оставајќи ја мека и хидрирана. Содржи овошни киселини, алантоин, шеа путер, витамин Ц и Е.

УСЛОВИ:

 • Купонот може да се искористи од 06.03.2019 до 15.05.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од компанијата Мелс или пак да ви биде доставен
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата за Скопје е бесплатна! За остнатаите градови е со соодветна доплата
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.