Недела на храна #СкопјеГурман! Примамливи слатки задоволства и на изглед и на вкус! До 34% попуст на пакет по избор: 6 крофни, 6 еклери или 4 макаронс во Kremisimo

РАСПРОДАДЕНО

Недела на храна #СкопјеГурман! Примамливи слатки задоволства и на изглед и на вкус! До 34% попуст на пакет по избор: 6 крофни, 6 еклери или 4 макаронс во Kremisimo

Цена

69 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

100 ден.

Попуст

31%

Заштеда

31 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 172 | Остануваат : 1

 • ул.Анкарска бр.31 Скопје

 • 078 648 034

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 19:30

Добивате

Пакет по избор:

 • 6 крофни, цена: 150 ден. 99 ден.
 • 6 еклери, цена: 150 ден. 99 ден.
 • 4 макаронс по избор (вкус: чоколадо или ванила, боја: според достапност во моментот), цена: 100 ден. 69 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.06.2018 до 15.07.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот не може да се искористи од 25.06 до 02.07 поради годишен одмор
 • Потребно е да направите предходна нарачка на телефонскиот број 078 648 034 
 • Може да комбинирате повеќе купони 
 • Eдно лице може да купи само по 1 купон од секоја опција

Опис

 • Макарунс - Најпознатиот француски десерт, колач кој освојува со својот изглед и вкус направен од бадемово брашно, шеќер и белка. Полнети со чоколадо и ванила, одличен избор за правите сладокусци кои знаат зошто францускиот макарунс е толку ценет десерт насекаде во светот.
 • Еклери - Еклер корпичка полна со највкусниот ванила крем кој некогаш сте имале прилика да го пробате. И тоа не е се! Преливот на лешник чоколадо е само дополнување на експлозијата од ароми и вкусови кои се испреплетуваат во едно совршено десерт доживување.
 • Мафин крофни - Дали некогаш сте пробале мафин кој изгледа како крофна? Сочни и опасно вкусни, ќе се изненадите од оваа комбинација која мами да посегнете за крофна повеќе. Вистински тест за сите оние кои ќе се обидат да одбијат репете.

Љубов на прв вкус. За оние кои уживаат во слатки задоволства! 

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ