0 ја следат оваа компанија


Кретивен подарок за новороденче создаден од Azar Creative Studio

4200 ден.

Преостанато време

Опис

Подарете со љубов ❤ Совршен подарок за добредојде на бебе.

Дрвената кутија со перзонализирана гравура содржи: боди, шоља, касичка, плетено мече, картички за фотографирање, касичка за пари, персонализирано дрвено чешле, купка и шампон Weleda.

Детали за испорака

 

За компанијата

 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.