До 71% попуст на креветче за миленици модел 1 со димензии и боја по избор

До 71% попуст на креветче за миленици модел 1 со димензии и боја по избор

Вредност

2,000 ден.

Попуст

70%

Заштеда

1,401 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава (над 500 ден.)
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Креветче за миленици модел 1 со димензии и боја по избор + бесплатна достава

 • Розево (50 х 40cm), цена: 2000 ден. 599 ден.
 • Розево (60 х 50cm), цена: 2200 ден. 649 ден.
 • Розево (80 х 60cm), цена: 2400 ден. 699 ден.

 

 • Кафеаво (50 х 40cm), цена: 2000 ден. 599 ден.
 • Кафеаво (60 х 50cm), цена: 2200 ден. 649 ден.
 • Кафеаво (80 х 60cm), цена: 2400 ден. 699 ден.

 

 • Сино (50 х 40cm), цена: 2000 ден. 599 ден.
 • Сино (60 х 50cm), цена: 2200 ден. 649 ден.
 • Сино (80 х 60cm), цена: 2400 ден. 699 ден.

Услови

 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Доколку сакате достава потребно е да купите купон за достава од следнава зделка ЛИНК
 • За купени производи во вредност од над 500 денари добивате бесплатна достава.
 • Производите за кои важи опцијата за бесплатна достава можете да ги видите на следниот ЛИНК
 • Доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Kреветче за милениче
 • Меко и удобно
 • Три бои и големини

Достапни големини:

 • Мало - 50 х 40cm
 • Средно - 60 х 50cm
 • Големо - 80 х 60cm
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ