До 40% попуст на креветче за миленици со димензии и боја по избор + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

До 40% попуст на креветче за миленици со димензии и боја по избор + бесплатна достава

Цена

1,799 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,000 ден.

Попуст

40%

Заштеда

1,201 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Креветче за миленици со димензии и боја по избор:

 • Портокалова боја (58 x 43cm), цена: 3000 ден. 1799 ден.
 • Портокалова боја (64 x 52cm), цена: 3000 ден. 1899 ден.
 • Портокалова боја (78 x 60cm), цена: 3000 ден. 1999 ден.
 • Зелена боја (58 x 43cm), цена: 3000 ден. 1799 ден.
 • Зелена боја (64 x 52cm), цена: 3000 ден. 1899 ден.
 • Зелена боја (78 x 60cm), цена: 3000 ден. 1999 ден.

*За подетални карактеристики на производот погледнете во делот ОПИС.


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

 • x 1 креветче
 • Одлично за вашите миленици
 • Направена од материјал кој нуди удобност
 • 2 бои
 • 3 различни димензии
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.