Најслаткото место во срцето на Дебар Маало! До 46% попуст на Apple Pie крофна или крофна по избор + кафе во Donut Bar

Цена од

49 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

90 ден.

Попуст

46%

Заштеда

41 ден.

Купени: 120

 • ул. Орце Николов бр. 145, Скопје

  Одведи ме таму

  071 272 868

  donutbarskopje@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Еспресо + диско крофна 90 ден. 49 ден.
Капучино + бела крофна 100 ден. 59 ден.
Apple Pie крофна 70 ден. 49 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.07.2019 до 10.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Поради летни одмори локалот не работи во периодот од 15:00 до 18:00 часот
 • Локалот не работи во периодот од 02.08 - 12.08.2019 поради колективен одмор
 • Потребна е нарачка на аpple pie крофните еден ден порано.

Опис

Пробајте ги највусните крофни во градот!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

vpoloska

Дефинитивно, најубавите крофни во Македонија. Просто да неможеш да се одлучиш која попрво да ја изедеш а и навистина вредат за парите. Со цело срце ги препорачувам сите крофни без исклучок.

Член на Grouper од: 14-05-2015

sandra

Здраво, мило ни е што ви се допаднаа крофните, ќе пренесеме до агентите за повторно активирање на понудата со цел ваше и наше слатко задоволство. <3

Член на Grouper од: 01-04-2019
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.