#СкопјеГурман! Пробајте ги највкусните крофни во градот! До 43% попуст на крофна по избор: Ванилица, Орео Бамби, Сникерс или крофна (Хомер/Диско) + кафе во Donut Bar

Цена од

29 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

50 ден.

Попуст

42%

Заштеда

21 ден.

Купени: 63

Добивате

Опции на понудата:

Крофна Ванилица 50 ден. 29 ден.
Крофна Орео 80 ден. 49 ден.
Крофна Бамби 80 ден. 49 ден.
Крофна Сникерс 90 ден. 59 ден.
Крофна Хомер + кафе 120 ден. 69 ден.
Крофна Диско + кафе 120 ден. 69 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 05.06.2019 до 06.07.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна резервација пред подигнувањето
  • Подигнување секој ден од понеделник до четврток во продавницата од 09:00 до 12:00, а од петок до недела од 11:00 до 18:00 во парк
  • Понудата со кафе важи само за во парк

Опис

Пробајте ги највкусните крофни во градот!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.