Eдна година Слаткограм! 30% попуст на новогодишна крофна по избор: чизкејк, со чоколаден крем или со шумско овошје во Слаткограм

Цена од

70 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

100 ден.

Попуст

30%

Заштеда

30 ден.

Преостанато време

Купени: 40

Добивате

Опции на понудата:

Новогодишна крофна чизкејк 100 ден. 70 ден.
Новогодишна крофна со чоколаден крем 100 ден. 70 ден.
Новогодишна крофнасо шумско овошје 100 ден. 70 ден.

*Понудата важи за во локалот и за носење

Услови

  • Купонот може да се искористи од 31.12.2021 до 31.01.2022
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Понудата важи за во локалот и за носење
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Добредојдовте на новатa планета Слаткограм.
Прва специјализирана продавница за крофни, бејглс, неодоливо кафе...

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.