#СкопјеГурман! Слатки задоволства за сечиј вкус (важи за носење)! 40% попуст на крофни, мусови и панакота во чашка со вкус по избор во Choco Art

Цена од

39 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

60 ден.

Попуст

35%

Заштеда

21 ден.

Купени: 84

 • Бул. Партизански Одреди бр.29 (ТЦ Буњаковец) приземје - локал 33

  Одведи ме таму

  070723544

  chocoart.mk@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Мус во чашка 60 ден. 39 ден.
Панакота во чашка 70 ден. 45 ден.
Пакување од 5 крофни 200 ден. 129 ден.
Пакување од 5 муса 300 ден. 179 ден.
Пакување од 5 панакоти 350 ден. 210 ден.

*Крофните може да бидат полнети со крем по избор или мешавина од два вкуса: чоколаден крем, ванила, бело чоколадо крем, карамел, сникерс, вишна, капина, банана

*Додатоци по избор: плазма, кикирики, чоколадо, прелив шлаг

*Останатите вкусови за мус и панакота можете да ги погледнете во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.06.2019 до 05.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За пакувања од мусови, панакота и крофни задолжителна е предходна нарачка ден однапред или неколку часа пред подигнување
 • Понудата важи за носење

Опис

Вкусови за мус:

 • чоколаден
 • чоко - ванила
 • карамел
 • сникерс
 • орео
 • кокос
 • јагода
 • капина/малина
 • портокал

Вкусови на панакота:

 • јагода
 • малина
 • киви
 • портокал
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.