Неверојатен микс на вкусови од Слаткограм (takeaway)! До 39% попуст на крофна по избор: Вселенска, Месечина, Галаксија или Бејгл пршута сендвич во Слаткограм

Цена од

50 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

80 ден.

Попуст

38%

Заштеда

30 ден.

Преостанато време

Купени: 139

Добивате

Опции на понудата:

Месечина 80 ден. 50 ден.
Вселенска крофна 90 ден. 55 ден.
Галаксија 120 ден. 90 ден.
Бејгл Пршута сендвич 180 ден. 130 ден.

 • Месечина - домашен џем од малина во микс со кокос чипс структура и бел кавер крем
 • Вселенска - микс од крем и бисквити прелиени со бел кавер крем, дробено орео и чоколатце орео
 • Галаксија - вселенска мека крофна, полиена со Нутела и бело чоколадо, сецкана малина и дробено орео
 • Бејгл Пршута сендвич - бејгл лепче со сусам во комбинација со кајмак намаз, пршута, бејби салата дресинг крем

*Понудата важи за во локалот и за носење

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.08.2021 до 30.09.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во локалот и за носење
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Добредојдовте на новатa планета Слаткограм.
Прва специјализирана продавница за крофни, бејглс, неодоливо кафе...

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.