42 ја следат оваа компанија


- 57%

Акција на кршач за јајца

300 ден.

129 ден.

Преостанато време

Купени:

5

Шифра:

300000000807
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • x 1 кршач за јајца + додаток за одделување на белки од жолчки
 • Материјал: пластика
 • Лесен за употреба
 • Димензии: 21.5 x 7.5cm
 • Боја: бела

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.