9 ја следат оваа компанија


Кругер Магнезиум директ со витамин Е

150 ден.

Опис

Кругер Магнезиум со витамин Е, кесички за директна употреба.
Додаток во исхрана со вкус на брусница. 
Магнезиумот придонесува за: намалување на чувството на замор и исцрпеноста, балансирање на електролити во вашето тело, нормално функционирање на мускулите и на нервниот систем.

Витаминот Е придонесува за заштита на клетките од оксидативен стрес. Препорачаната дневна доза не смее да се надминува. Да се чува на суво место. Да се чува подалеку од дофат на деца! Производот не е наменет за деца под 4 години. Овој производ е додаток на исхрана и не се употребува како замена за разновидна исхрана.
Магнезиумовите соли може да имаат лаксативно дејство во поголеми количини, да не се консумираат други додатоци за исхрана кои содржат магнезиум.

 • Една кесичка содржи : 250мг Магнезиум и 12мг витамин Е.
 • Начин на употреба: 1 кесичка дневно директно во уста - без вода.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи во Македонија, за нарачки над 2000 денари
 • Бесплатна испорака во Скопје на сите нивни производи 
 • За нарачки на производи надвор од Скопје под 2000 денари се доплаќа 165 денари
 • Време потребно за достава во Скопје: 1-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 022774101
 • Види ја продавницата на "Геопром" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Геопром е прва приватна компанија во Македонија, сертифицирана (ISO 9001:2015 / HACCP) со капацитети од високо стандардизирана опрема за производство на додатоци во исхраната како што се нашите брендови Geopharm, DrLEO, DrLEO BABY и Bionature. Со цел континуирано да ги следиме потребите на нашите клиенти, спроведуваме договорно производство со компании заинтересирани за производство и пакување на додатоци во исхраната.

Геопром исто така е ексклузивен застапник и дистрибутер за германскиот бренд Krüger и норвешкиот бренд Möller’s со историја и традиција од 1854 година.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.