31% попуст на безжична машинка за шишање GRUNDIG MC 5041 + бесплатна достава од "Крусел" во вредност од 2300 ден. по цена од 1590 ден.

РАСПРОДАДЕНО

31% попуст на безжична машинка за шишање GRUNDIG MC 5041 + бесплатна достава од "Крусел" во вредност од 2300 ден. по цена од 1590 ден.

Цена

1,590 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,300 ден.

Попуст

31%

Заштеда

710 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 4 | Остануваат : 0

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 2520 999, 078 238 820

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:30 - 17:00 Саб: 09:00 - 15:00
 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • Одведи ме таму

 • 02 2520 999, 078 238 820

Добивате

Безжична машинка за шишање GRUNDIG MC 5041 + бесплатна достава


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете веднаш по купувањето од главниот магацин на Крусел на бул. Борис Трајковски бб (до Лукоил) од пон до пет. од 9 до 17 часот
 • Бесплатна достава. По купувањето јавете со Крусел за детали околу доставата

Опис

Карактеристики на производот:

 • Безжична Машинка за шишање со можност за користење на сите волтажи
 • 50 мин. работа без престан со едно полнење
 • LED сијаличка – индикатор за полнење
 • Керамички и челични сечива за прецизно потстрижување на влакната
 • Црна боја со комбинација од инокс
 • Ширина на сечење 40 милиметри
 • Алуминимска кутија со повеќе додатоци
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ