23% попуст на електричен блендер (сецко) Rohnson R 519 + бесплатна достава + 1 година гаранцијаод Крусел во вредност од 1300 ден. по цена од 999 ден.

РАСПРОДАДЕНО

23% попуст на електричен блендер (сецко) Rohnson R 519 + бесплатна достава + 1 година гаранцијаод Крусел во вредност од 1300 ден. по цена од 999 ден.

Цена

999 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,300 ден.

Попуст

23%

Заштеда

301 ден.

Купени : 4

Бесплатна достава
 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 2520 999, 078 238 820

 • info@krusel.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:30 - 17:00 Саб: 09:00 - 15:00

Добивате

Електричен блендер (сецко) Rohnson R 519 + бесплатна достава + 1 година гаранција


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Подароците се доделуваат по случаен избор.
 • Производот може да го подигнете веднаш по купувањето од главниот магацин на Крусел на бул. Борис Трајковски бб (до Лукоил) од пон до пет. од 08:30 до 16:30 часот
 • Бесплатна достава!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Јачина 300 вати (100 вати појако од R 525)
 • Сече, пасира, меша и миксира
 • Пластичен сад со капацитет 0.5 литар
 • Mетален нож
 • Турбо функција
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ