Outlet цена! 30% попуст на фен Fagor SP 1250 travel + бесплатна достава + 1 година гаранција од Крусел во вредност од 1290 ден. по цена од 899 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Outlet цена! 30% попуст на фен Fagor SP 1250 travel + бесплатна достава + 1 година гаранција од Крусел во вредност од 1290 ден. по цена од 899 ден.

Цена

899 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,290 ден.

Попуст

30%

Заштеда

391 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

| Остануваат : 9

Бесплатна достава
 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 2520 999, 078 238 820

 • info@krusel.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:30 - 17:00 Саб: 09:00 - 15:00

Добивате

Фен Fagor SP 1250 travel + бесплатна достава + 1 година гаранција


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете веднаш по купувањето од главниот магацин на Крусел на бул. Борис Трајковски бб (до Лукоил) од пон до пет. од 08:30 до 16:30 часот
 • Бесплатна достава!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Јачина 1200 вати
 • Преклопувачка рачка
 • Идеален за патување
 • 2 брзини
 • Гајка за закачување

* Производот е потполно нов, не доаѓа спакуван во кутија

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ