33% попуст на нутри блендер Muhler MNB-688 600W + бесплатна достава + 1 година гаранција од Крусел во вредност од 3999 ден. по цена од 2699 ден.

РАСПРОДАДЕНО

33% попуст на нутри блендер Muhler MNB-688 600W + бесплатна достава + 1 година гаранција од Крусел во вредност од 3999 ден. по цена од 2699 ден.

Цена

2,699 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,999 ден.

Попуст

33%

Заштеда

1,300 ден.

Купени : 2

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 2520 999, 078 238 820

 • info@krusel.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:30 - 17:00 Саб: 09:00 - 15:00
 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • Одведи ме таму

 • 02 2520 999, 078 238 820

Добивате

Нутри блендер Muhler MNB-688 600W + бесплатна достава + 1 година гаранција


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете веднаш по купувањето од главниот магацин на Крусел на бул. Борис Трајковски бб (до Лукоил) од пон до пет. од 08:30 до 16:30 часот
 • Бесплатна достава!
 • По купувањето на купонот испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

Опис

Карактеристик:

 • Блендер со 6 сечила за исклучиво фино пасирање
 • Јачина 600 вати
 • 2 сада по 800 милилитри
 • 1 капак за цврсто затварање на чашата
 • 1 капак за директна консумација од чашата
 • Моќен блендер за ефективно и брзо извлекување на хранливи состојки
 • Совршен за кршење на мраз, за коктели, за сецкање на зачини, мешање на хранливи супстанции, сосови, овошни сокови и смутиња.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ