20% попуст на засилена собна ТВ антена Meliconi + 1 година гаранција + бесплатна достава од Крусел во вредност од 999 ден. по цена од 799 ден.

РАСПРОДАДЕНО

20% попуст на засилена собна ТВ антена Meliconi + 1 година гаранција + бесплатна достава од Крусел во вредност од 999 ден. по цена од 799 ден.

Цена

799 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

999 ден.

Попуст

20%

Заштеда

200 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

| Остануваат : 2

Бесплатна достава
 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 2520 999, 078 238 820

 • info@krusel.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:30 - 17:00 Саб: 09:00 - 15:00

Добивате

Засилена собна ТВ антена Meliconi 

 • 1 година гаранција 
 • бесплатна достава 

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Подароците се доделуваат по случаен избор.
 • Производот може да го подигнете веднаш по купувањето од главниот магацин на Крусел на бул. Борис Трајковски бб (до Лукоил) од пон до пет. од 08:30 до 16:30 часот
 • Бесплатна достава!

Опис

Карактеристики на производот

Спецификации:

 • Прилагодување на силината на сигналот (dB): 38
 • Прием на сигнал: DVB-T, DAB, DVB-T HD, DVB-T2
 • Филтри: 4G LTE
 • Напојување (V): 5
 • Tuner Band: VHF + UHF (174 ~ 230MHz - 470 ~ 790MHz)

Опис:

 • Засилена собна ТВ антена.
 • Сигнали кои се примаат: VHF + UHF (174 ~ 230MHz - 470 ~ 790MHz)
 • Подобрување на сигнал засиленоста до 38 dB
 • Централно и странично вртење на антената за оптимизирање на што подобар сигнал
 • Напојување 230V AC - 50Hz
 • АД Мини, преку антенски кабел може да биде вклучен директно во телевизор или декодер од 5V,
 • Опремен со филтри за да се избегне мешањето на 4G LTE sсигналите

Додатоци:

 • AC / DC
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ