Бидете хумани! Поддржете го или станете член на Здружението на крводарители и поддржувачи на крводарителството Крводарител Скопје

Цена од

100 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени: 15

 • Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  079359369

  krvodaritel.skopje@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Донација за здружението 100 ден.
Членарина за 2020 г. + членска книшка и шолја (за крводарители) 200 ден.
Членарина за 2020 г. + членска книшка и шолја (за поддржувачи - членови кои не се крводарители) 1,000 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.04.2020 до 30.04.2020
 •  Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пристапницата симнете ја од овој ЛИНК, пополнете ја, сликајте ја и пратете ја на нашиот мејл: krvodaritel.skopje@gmail.com
 • Задолжително да се испрати на емаилот clenska@krvodaritel.org - слика од ваучерот и слика за членската (како за документи, по можност на жолта позадина)

Опис

Поддржете го или станете член на `Здружението на крводарители и поддржувачи на крводарителството КРВОДАРИТЕЛ Скопје`!
Со купување на овој ваучер можете да станете:

 • Активен член, ако сте крводарител
 • Поддржувач, ако сте бивш крводарител или не сте крводарител.

Со Вашата уплата или донација ќе Ви се изработи членска картичка и ќе се поддржи функционирањето на здружението кое сака да изгради сопствена база на податоци за крводарителите, да изгради функционална структура и како такво да стане полноправна членка на Светката федерација на националните здруженија на крводарители.
Колку подобро се организираме, повеќе животи ќе спасиме. 
Биди еден од нас. 
Стани КРВОДАРИТЕЛ!

Следете не на социјалните мрежи преку хаштагот #Крводарител

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.