Бидете хумани! Поддржете го или станете член на Здружението на крводарители и поддржувачи на крводарителството Крводарител Скопје

Цена од

100 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Преостанато време

Купени: 130

Добивате

Опции на понудата:

Ваучер за зачленување во здружението за крводарители (вклучена персонализирана членска картичка) 110 ден.
Ваучер за членови поддржувачи, односно поединци кои никогаш не дарувале крв 2,500 ден.
Ваучер за донирање на финансиска поддршка за активностите на здружението 100 ден.

Регистрацијата за крводарител се пополнува на следниот ЛИНК

Услови

  • Купонот може да се искористи од 27.01.2022 до 30.06.2023
  •  Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето
  • За да се зачлените мора да купите барем еден ваучер
  • Откако ќе го купите ваучерот, кликнете на следниот линк (http://members.krvodaritel.org/members/register), пополнете ги основните информации за зачленување, прикачете слика за членската, слики од крводарителската легитимација и сите печати, како и слика од ваучерот.
  • Членските картички се изработуваат во следните 2 недели, по што ќе бидете известени со СМС каде ќе можете да ја подигнете
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Здружението на крводарители и поддржувачи на крводарителството КРВОДАРИТЕЛ (Скопје) е основано од крводарители, и основната ориентираност му е обезбедување на поволности за своите членови. Во моментов имаме речиси 50 партнери,а во поголемиот дел од нив може да се добие одреден попуст. Правиме напори да се обезбедат поволности за сите крводарители и во сите населени места.
Придружете ни се, зачленете се и станете дел од најхуманиот колектив чии бенефиции се зголемуваат.

На овој ЛИНК можете да ги видите чекорите за зачленување на сајтот 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.