41 ја следат оваа компанија


Детска кујна Little Chef во боја по избор

1590 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Совршен кујнски сет за малите готвачи
 • Препорачана возраст: 3+ год
 • Димензии на производот: 58.4 x 14 x 45.7 cm
 • Тежина на производот: 2.2 kg
 • Светлосни и звучни ефекти
 • Материјал: Пластика

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.