25% попуст на кујнска вага SKS 4004 SENCOR во боја по избор + 2 години гаранција во вредност од 1600 ден. по цена од 1199 ден.

РАСПРОДАДЕНО

25% попуст на кујнска вага SKS 4004 SENCOR во боја по избор + 2 години гаранција во вредност од 1600 ден. по цена од 1199 ден.

Цена

1,199 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,600 ден.

Попуст

25%

Заштеда

401 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Кујнска вага SKS 4004 SENCOR во боја по избор + 2 години гаранција + бесплатна достава

 • Виолетова, цена: 1600 ден. 1199 ден.
 • Жолта, цена: 1600 ден. 1199 ден.
 • Портокалова, цена: 1600 ден. 1199 ден.

Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Дигитална кујнска вага
 • Боја : жолта, виолетова и портокалова
 • Пластичен сад со зафатнина до 1000 ml
 • Димензии на садот за мерење: 17 cm х 5 см
 • Голем LCD дисплеј
 • Калено стакло 4 mm
 • Сензори осетливи на допир
 • Можност за мерење до 5 kg
 • 1г отстапување
 • Лесно чистење
 • Подесување за мерење во kg или ml
 • Автоматско исклучување по 2 минути
 • Функција – Tara
 • On/Off прекидач
 • 2 години гаранција
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.