12% попуст на кујнска вага SKS 4030 SENCOR во боја по избор + 2 години гаранција + бесплатна достава во вредност од 1700 ден. по цена од 1489 ден.

12% попуст на кујнска вага SKS 4030 SENCOR во боја по избор + 2 години гаранција + бесплатна достава во вредност од 1700 ден. по цена од 1489 ден.

Вредност

1,700 ден.

Попуст

12%

Заштеда

211 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Кујнска вага SKS 4030 SENCOR во боја по избор + 2 години гаранција + бесплатна достава

 • Црна, цена: 1700 ден. 1489 ден.
 • Бела, цена: 1700 ден. 1489 ден.

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Дигитална кујнска вага
 • Боја: црна и бела
 • Иноксен сад со зафатнина до 1000 ml
 • Димензии на садот за мерење: 17 х 5 см
 • Голем LCDдисплеј
 • Калено стакло 4 mm
 • Сензори осетливи на допир
 • Можност за мерење до 5 kg
 • 1г отстапување
 • Лесно чистење
 • Подесување за мерење во kg или ml
 • Автоматско исклучување по 2 минути
 • Функција – Tara
 • On/Off прекидач
 • 2 години гаранција
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ