22% попуст на кујнска вага SKS SENCOR во боја по избор + 2 години гаранција во вредност од 1400 ден. по цена од 1099 ден.

РАСПРОДАДЕНО

22% попуст на кујнска вага SKS SENCOR во боја по избор + 2 години гаранција во вредност од 1400 ден. по цена од 1099 ден.

Цена

1,099 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,400 ден.

Попуст

22%

Заштеда

301 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Кујнска вага SKS SENCOR во боја по избор + 2 години гаранција + бесплатна достава

 • Бела, цена: 1400 ден. 1099 ден.
 • Зелена, цена: 1400 ден. 1099 ден.
 • Сина, цена: 1400 ден. 1099 ден.

Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Дигитална кујнска вага
 • Боја: бела
 • Голем LCD дисплеј
 • Калено стакло 4 mm
 • Сензори осетливи на допир
 • Можност за мерење до 5 kg
 • 1 gr отстапување
 • Лесно чистење
 • Подесување за мерење во кг или мл
 • Функција – Tara
 • On/Off прекидач
 • 2 години гаранција
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.