12% попуст на кујнска вага SKS SENCOR во боја по избор + 2 години гаранција + бесплатна достава во вредност од 1400 ден. по цена од 1239 ден.

12% попуст на кујнска вага SKS SENCOR во боја по избор + 2 години гаранција + бесплатна достава во вредност од 1400 ден. по цена од 1239 ден.

Вредност

1,400 ден.

Попуст

12%

Заштеда

161 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Кујнска вага SKS SENCOR во боја по избор + 2 години гаранција + бесплатна достава

 • Бела, цена: 1400 ден. 1239 ден.
 • Зелена, цена: 1400 ден. 1239 ден.
 • Сина, цена: 1400 ден. 1239 ден.

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Дигитална кујнска вага
 • Боја: бела
 • Голем LCD дисплеј
 • Калено стакло 4 mm
 • Сензори осетливи на допир
 • Можност за мерење до 5 kg
 • 1 gr отстапување
 • Лесно чистење
 • Подесување за мерење во кг или мл
 • Функција – Tara
 • On/Off прекидач
 • 2 години гаранција
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ