45% попуст на кујнска вага VIVAX KS-502T во боја по избор + 1 година гаранција во вредност од 1500 ден. по цена од 825 ден.

РАСПРОДАДЕНО

45% попуст на кујнска вага VIVAX KS-502T во боја по избор + 1 година гаранција во вредност од 1500 ден. по цена од 825 ден.

Цена

825 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,500 ден.

Попуст

45%

Заштеда

675 ден.

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Кујнска вага VIVAX KS-502T во боја по избор + 1 година гаранција + бесплатна достава


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Кујнската вага KS-502Y има дигитален мерач кој мери најмногу до 5 kg
 • Вагата е опремена со систем за автоматско исклучување.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ