Прекрасен подарок за вашето дете! 20% попуст на кујнски сет со корпа за пикник + бесплатна достава во вредност од 500 ден. по цена од 400 ден.

Прекрасен подарок за вашето дете! 20% попуст на кујнски сет со корпа за пикник + бесплатна достава во вредност од 500 ден. по цена од 400 ден.

Вредност

500 ден.

Попуст

20%

Заштеда

100 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Кујнски сет со корпа за пикник + бесплатна достава

Сетот содржи:

 • Корпа за пикник
 • Шпорет
 • Тенџере
 • Чаши
 • Чајник
 • Лажици
 • Ножеви
 • Послужавник
 • Термос
 • Ренде
 • Кујнски шкав
 • Овошје

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на прозводот:

 • Димензии на пакувањето: 26см x 18см x 14см

 • Не е наменетo за деца под 3 години

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ