19% попуст на кукаст нож за теписи FESTA во вредност од 600 ден. по цена од 489 ден.

РАСПРОДАДЕНО

19% попуст на кукаст нож за теписи FESTA во вредност од 600 ден. по цена од 489 ден.

Цена

489 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

600 ден.

Попуст

19%

Заштеда

111 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

  • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

  • 070 505 099

  • Работно Време:

    Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Kукаст нож за теписи FESTA + бесплатна достава


Услови

  • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
  • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Kукаст нож за теписи од брендот Festa.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.