41 ја следат оваа компанија


Кукла бебе Nenuco со куфер за патување

2990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Препорачана возраст: 3 +
 • Пакувањето содржи: куфер за патување и прибор за храна

Куклата бебе Nenuco со куфер за патување ви овозможува да си играте и да ја носите каде ќе посакате.По отварањето,поставете ја куклата на основата за да можете безгрижно да си играте.

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 03.12.2019 до 10.12.2019

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.