41 ја следат оваа компанија


Кукла Gelato сладолед + венчаница

490 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Препорачана возраст: 3 +
 • Моделот е во зависност од достапноста на количините
 • Нема опција да изберете

Миризливи слатки кукли кои се трансформираат од конус за сладолед.Конусите за сладолед се претвараат во кукли со едноставно отварање и извртувањена истите.Секоја кукла има мала четка и убава капа.

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 03.12.2019 до 10.12.2019

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.