41 ја следат оваа компанија


Кукла Колач + венчаница

440 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Препорачана возраст: 3 +
 • Димензии на куклата: 15 cm
 • Пакувањето содржи: 1 колаче кое се претвора во Каролин и четка за коса
 • Димензии на пакувањето: 9.8 cm x 9.8 cm x 9.8 cm
 • Моделот е во зависност од достапноста на количините
 • Нема опција да изберете

Слатка, миризлива кукла Каролин. Отворете го колачето и тоа веднаш ќе се претвори во прекрасна невеста во венчаница со тијара и букет.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.