img

Кукла за деца Dimian + сет од шишенце и нокшир по цена од 659 ден.

659 ден.

Купени:

1

Остануваат:

19

Шифра:

1409
Катeгории:

 • бул.Партизански Одреди бр.37, Т.Ц. Буњаковец лок.21 (позади кафе бар Венеција)

  Одведи ме таму

  072 260 223, 075 610 963

  kidolend@gmail.com

Со купување на овој купон со Mastercard картичка донираш 10 ден. во Проект Среќа. Прочитај повеќе тука!

Опис

Кукла за деца Dimian + сет од шишенце и нокшир

 • Преубава кукла - бебе 
 • Сет од шишенце и нокшир
 • Бебето може да пие од шише и да мочка во нокширче
 • Големина: 33 cm.

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.