• ул. Исаија Мажовски бр.31/1 приземје локал 1 Хром, Ѓорче Петров, Скопје

    Одведи ме таму

    071944227

    info@kinderlend.mk

Добивате

Една ЛОЛ еднорог кукличка во јајце еднорог со модерни додатоци. 

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и добиј бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Опис

Добредојдовте во светот на малите "Л.О.Л" кукличките кои сите девојчиња ги обожуваат. Тие се произведуваат во најразлични серии и вклучуваат одредин тип на "Л.О.Л" куклички и акцесоари. Ви ја претставуваме еднорог - едицијата на кукличките со многу возбудливи изненадувања и додатоци. Соберете ја целата колекција и уживајте во играта. 

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Kidoshop". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Kidoshop" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.