Одлично ладење за вашиот лаптоп! 12% попуст на кулер за лаптоп од Рувекс во вредност од 1310 ден. по цена од 1152 ден.

Вредност

1310 ден.

Попуст

12%

Заштеда

158 ден.

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Добивате

Кулер за лаптоп Whiteshark CP-25 Ice Warrior

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.01.2019 до 05.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт 19а/лок. 14 TЦ Беверли Хилс 2ри кат)
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Опис

Одлично дизајниран гејминг кулингпад со 4 вентилатори кој овозможува стабилна температура на вашиот
лаптоп во текот на видео игрите

Карактеристики:

 • Големина на лаптоп: до 17,3" 
 • Диензија на вентилатори: 2 x 125mm, 2 x 70mm
 • Брзаина на вентилатори: 1500RPM ±10%
 • Проток на воздух: 21 CFM
 • Работна бучава: 21 dBA
 • Подесување на наклон: 5 позиции
 • USB Hub: да
 • Поврзување: USB 2,0
 • Работен напон: DC 5V (USB)
 • Боја: црна
 • Материјал: ABS + PC пластика со метална мрежичка
 • Димензија: 390mm x 280mm x 28mm
 • Тежина: 867g
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.