Совршени комбинации за сите елегантни дами! Купон од 99 ден. со кој добивате до 50% попуст на јакни, сакоа, крзнени бунди, џемпери и фустани во Бутик Опсесија

Цена

99 ден.

 • Кеј 13ти Ноември ГТЦ 1 кат лок 16

  Одведи ме таму

  02 3229 505, 070 225 661

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате:

 • 30% на јакни и сакоа
 • 25% на крзнени бунди и елеци (од природно и вештачко крзно)
 • од 20% до 40% на џемпери, кардигани и останата зимска колекција
 • од 30% до 50% на свечени долги и кратки фустани и комплети
 • од 30% до 50% на мантили, есенски и пролетни парчиња

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.12.2018 до 11.01.2019
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе парчиња потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата
 • Количините се ограничени
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок средствата не се рефундираат

Опис

Совршени комбинации за сите елегантни дами!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.