Купон од 59 ден. со кој добивате 40% попуст на женски и детски зимски чизми од "Изи Степ"

РАСПРОДАДЕНО

Купон од 59 ден. со кој добивате 40% попуст на женски и детски зимски чизми од "Изи Степ"

Цена

59 ден.

РАСПРОДАДЕНО

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 586 | Остануваат : 14

 • ул. Народен фронт бр.19А локал 54/1 ТЦ Беверли Хилс

 • 3121 905

 • izistep@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 12:00 - 19:00 Саб: 10:30 - 15:30

Добивате

Купон од 59 ден. со кој добивате 40% попуст на женски и детски зимски чизми

* Производите може да ги погледнете во фото галеријата.


Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.11.2016 до 20.02.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 пар чизми
 • За повеќе пара потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата
 • Производите се подигнуваат по принципот прв дојден прв услужен
 • Броевите од секој модел се ограничени!
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок наведен погоре, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Уникатни и удобни чизми од Изи Степ!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ