НОВО! Голема акција по повод отварањето на AXEL (ГТЦ)! Купон од 69 ден. со кој добивате дополнителен 20% попуст на веќе намалени цени до 50% на целиот асортиман на ташни, новчаници, облека, обувки и модни додатоци!

Купени: 847

 • Ул. Кеј 13-ти Ноември Бр.3 ГТЦ 1 кат

  Одведи ме таму

  071 208 015

Добивате

Купон од 69 ден. со кој добивате дополнителен 20% попуст на веќе намалени цени до 50% на целиот асортиман на ташни, новчаници, облека, обувки и модни додатоци! 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.01.2019 до 18.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата на Axel
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Глобалниот бренд на продавници Axel од сега и кај нас!  Голем попуст по повод отварањето на Axel - светски бренд за обувки, ташни и модни додатоци со врвен квалитет!

Axel е грчка модна компанија со важна позиција на глобалниот пазар за женска облека, обувки и модни додатоци. Патувањето на Axel започна во 1999 год. и се рашири во целиот свет. 

Колекциите на Axel се екстремно структуирани, комплетни и флексибилни, со безбројни комбинации за било која жена која сака да се чувствува женствено и шармантно во било кој период во денот.

Со 18 брендирани продавници и стотици соработници, Axel е синоним за било која динамична и модерна жена насекаде во светот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.