Со нови модерни чевли во новата година! Купон од 99 ден. со кој добивате до 40% попуст на женски кожни чизми и обувки во Бутик Лоли

Купени: 34

 • Кеј 13ти Ноември бр. 2 лок.13, Скопје

  Одведи ме таму

  02 3231 854

  loli.gtc@hotmail.com

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате:

 • 40% и 35% попуст на високи чизми без штикла
 • дополнителен 10% попуст на обувките со веќе намалени цени

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.12.2018 до 15.01.2019
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Нашата приказна започна пред три години кога решиме дека сакаме да се занимаваме со продажба на обувки Исклучиво од Македонски производител, Нашата продавница ЛОЛИ се наоѓа во ГТЦ -1 (подрум), располага со висококвалитетни кожни  обувки од познатиот Македонски брендГЛЕЧЕР, чиј квалитет е веќе докажан.

Компанијата ГЛЕЧЕР се занимава со производство на високо квалитетни женски чевли. Произведува исклучиво висококвалитетни производи, дизајнирани според послените светски модни трендови. Од 2010 година ГЛЕЧЕР голем процент од своето производството го пласира во Италија, каде настапува заедно со нивниот италијански партнер, кој дистрибуира чевли на европскиот и на американскиот пазар

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.