Секогаш уникатни и впечaтливи со DOGO! Купон од 99 ден. со кој добивате до 60% попуст на целата колекција на обувки, дуксери, ранци и ташни

Купени: 91

 • Ул. Максим Горки бр. 3а Скопје

  Одведи ме таму

  skopje@dogostore.com

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате:

 • До 50% попуст на ташни и ранци
 • До 60% попуст на чизми
 • 50% попуст на балетанки
 • 40% попуст на детски патики и чизми, машки кондури 
 • 30% попуст на штикли, папучи, патики, дуксери
 • До 30% попуст на сандали

*Во галеријата можете да видите само дел од широкиот асортиман 

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.06.2019 до 20.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата на DOGO
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

DоGо е горд пионер на првиот принтан креативен дизајн на чевли. Секој производ е креиран на начин да отскокнува од околината со доза на хумор и уникатен стил. Во своето портфолио, DоGо брендот брои повеќе од 5.000 оригинални дизајни на чевли, чанти, облека и декоративни предмети.

Поттикнати од мотото “Персонализирај го својот живот”, нашите клиенти имаат можност да ја изразат својата индивидуалност со избор на омилениот дизајн од морето уникатни, креативни и иновативни DoGo производи.

На инспиративниот дух на DoGo влијаат артистични луѓе од најразлични делови на  Светот. Затоа на производите на DoGo можете да ги пронајдете вашиот омилен град, позната личност, стихови од песна, миленичиња, цртан лик, саканото годишно време итн.

Нашите рачно изработени производи им овозможуваат на оние кои се во потрага по необично и оригинално парче,  да се изразат себеси и својот креативен дух.

Меѓу другото, брендот силно се залага и ги поддржува сите оние кои се залагаат за заштита на животните и за еколошки свесно производство.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.