Секогаш уникатни и впечaтливи со DOGO! Купон од 99 ден. со кој добивате до 50% попуст на целата колекција на обувки, јакни, ранци, и ташни

Купени: 101

 • Ул. Максим Горки бр. 3а Скопје

  Одведи ме таму

  skopje@dogostore.com

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате до 50% попуст на целиот асортиман на женски обувки, јакни, ранци, ташни, машки обувки и детски обувки во DOGO
 
*Попустите се од 30% до 50% во зависност од моделите
 
*Во галерија можете да видите само дел од широкиот асортиман 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.02.2019 до 28.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата на DOGO
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

DоGо е горд пионер на првиот принтан креативен дизајн на чевли. Секој производ е креиран на начин да отскокнува од околината со доза на хумор и уникатен стил. Во своето портфолио, DоGо брендот брои повеќе од 5.000 оригинални дизајни на чевли, чанти, облека и декоративни предмети.

Поттикнати од мотото “Персонализирај го својот живот”, нашите клиенти имаат можност да ја изразат својата индивидуалност со избор на омилениот дизајн од морето уникатни, креативни и иновативни DoGo производи.

На инспиративниот дух на DoGo влијаат артистични луѓе од најразлични делови на  Светот. Затоа на производите на DoGo можете да ги пронајдете вашиот омилен град, позната личност, стихови од песна, миленичиња, цртан лик, саканото годишно време итн.

Нашите рачно изработени производи им овозможуваат на оние кои се во потрага по необично и оригинално парче,  да се изразат себеси и својот креативен дух.

Меѓу другото, брендот силно се залага и ги поддржува сите оние кои се залагаат за заштита на животните и за еколошки свесно производство.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.